Zawód z przyszłością

Jeżeli szukasz perspektywicznej pracy, której ludzie będą potrzebować w przyszłości to zawód doradcy majątkowego jest dobrym wyborem.

Sprawdź 5 powodów, dla których warto rozpocząć pracę w zawodzie doradcy majątkowego.

Zawód doradcy majątkowego podobnie jak zawód lekarza, prawnika czy doradcy podatkowego to zawód społecznego zaufania stwarzający możliwości bezpośredniej pomocy innym ludziom.

Każda porada prędzej czy później przyniesie konkretną pomoc klientom, a doradcy majątkowi mogą być dumni z wykonywanego zawodu.

Zawód doradcy majątkowego oferuje równe szanse – niezależnie od wieku, płci i pochodzenia. Wszyscy w naszej firmie mają takie same możliwości  rozwoju i zarabiania.

Nie ma górnej granicy wynagrodzenia – wszystko zależy od Twojego zaangażowania i wyników. Doświadczony specjalista w zawodzie doradcy majątkowego może osiągać dochody kilkukrotnie przekraczające średnie miesięczne wynagrodzenie w gospodarce narodowej.

Możesz elastycznie dzielić swój czas między życiem zawodowym a prywatnym. Jako własny szef samodzielnie decydujesz o której godzinie rozpoczynasz i kończysz swoją pracę.

Polacy dbają o finansowe bezpieczeństwo i odkładają coraz wyższe kwoty na przyszłość. Na koniec grudnia 2019 roku oszczędności gospodarstw domowych wynosiły ponad 1,5 biliona złotych i wzrosły prawie dwukrotnie podczas ostatniej dekady.

Niewydolny system emerytalny, rosnące koszty edukacji, jak również marzenia o własnym domu sprawiają, że zawód doradcy majątkowego staje się coraz bardziej przydatny.

img-02

Doradca majątkowy - zawód z przyszłością

OPCJE WSPÓŁPRACY

Praca dodatkowa

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych dochodów a nie chcesz rezygnować z pracy zawodowej możesz bez ponoszenia ryzyka rozpocząć współpracę z nami w niepełnym wymiarze godzin.

01

Na czym polega praca w ramach dodatkowego zajęcia?

Na tym etapie będziesz zajmował się wspieraniem doradcy majątkowego w zbieraniu i analizie danych klientów. Stopniowo zdobędziesz praktyczną wiedzę i doświadczenie, które pozwoli Ci na samodzielne prowadzenie spotkań z klientami.
02

Ile czasu zajmuje praca dodatkowa?

Działalność możesz prowadzić popołudniami (ok. 2h dziennie) lub w weekendy.
03

Ile możesz zarobić?

Wszystko zależy od zaangażowania i wyników.
Celem jest osiągnięcie dochodów przewyższających Twoje obecne wynagrodzenie.
03

Zdecyduj o dalszym kierunku rozwoju

Zdobyta wiedza i doświadczenie pomoże Ci podjąć decyzję o dalszym kierunku rozwoju zawodowego.
Możesz pracować jako zawodowy doradca majątkowy lub zbudować zespół / firmę i zajmować się szkoleniem oraz motywowaniem swoich współpracowników.

OPCJE WSPÓŁPRACY

Praca zawodowa

Warunkiem rozpoczęcia pracy w  zawodzie doradcy majątkowego nie jest Twoje  obecne wykształcenie czy też doświadczenie w branży finansowej. Wielu odnoszących sukcesy doradców pracowało wcześniej w zupełnie innym zawodzie. Najważniejsza jest pracowitość oraz chęć uczenia się nowych rzeczy. Od samego początku działalności otrzymasz wsparcie osobistego opiekuna jak  również możliwość uczestnictwa w szkoleniach, które zapewnią Ci niezbędną wiedzę specjalistyczną.

Dzięki zdobytej wiedzy będziesz potrafił:

  • dokonać analizy celów finansowych klienta
  • określić profil inwestycyjny klienta
  • przeanalizować posiadane przez klienta produkty oraz optymalizować ich koszty
  • opracować plan, który pozwoli na realizację celów finansowych klienta takich jak: prywatna emerytura, edukacja dzieci, zabezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy, własny dom, itp.
  • umiejętnie stosować zwolnienia i ulgi podatkowe

Dalsze możliwości rozwoju

Jeżeli osiągasz sukcesy w zawodzie doradcy majątkowego a do tego posiadasz  zdolności  organizacyjne i przywódcze to możesz rozpocząć  budowę własnego zespołu i zarządzać współpracownikami.

img-01

Rozwiń swoją karierę

Aplikuj

Poszukujemy otwartych i ambitnych współpracowników, którzy chcą i lubią pracować z ludźmi. Determinacja, chęć uczenia się i rozwoju to nasze najważniejsze cechy idealnego kandydata.

Kariera