Ochrona zdrowia i zabezpieczenie rodziny

Zdrowie to najcenniejszy dar jaki mogliśmy dostać. Przypominamy sobie o nim dopiero wtedy, kiedy zaczyna nam go brakować. W takiej sytuacji nie musisz się już martwić o swoje bezpieczeństwo finansowe. Wraz z naszymi partnerami Tobie i Twojej rodzinie zapewniamy najlepszą opiekę w przypadku poważnej choroby lub wypadku.

Zdiagnozowanie i leczenie  ciężkiej choroby to jedna z najtrudniejszych sytuacji życiowych z którą musimy się zmierzyć. Dzięki prywatnej polisie  zdrowotnej za przystępną składkę masz dostęp do światowej klasy specjalistów oraz możliwość leczenia w najlepszych placówkach medycznych za granicą.

Ubezpieczenie obejmuje koszy leczenia za granicą na podstawie drugiej opinii medycznej w przypadku wystąpienia:

  1. nowotworu złośliwego
  2. zabiegu operacyjnego naczyń wieńcowych
  3. zabiegu kardiochirurgicznego wymiany zastawki
  4. zabiegu neurochirurgicznego
  5. przeszczepu od żywego dawcy narządów
  6. przeszczepu szpiku kostnego

Czy masz pewność że jeśli Twoje dziecko poważnie zachoruje publiczna służba zdrowia zapewni mu odpowiednią opiekę?

Czy w razie  w wypadku Twoje dziecko ma zagwarantowaną rehabilitację ?

Czy wiesz jak długo trzeba na nią czekać ?

Już dziś pomyśl o ochronie swojego dziecka.

Ubezpieczenie zapewni Ci finansowe wsparcie w przypadku pobytu w szpitalu, poważnego zachorowania lub uszkodzenia ciała dziecka w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

Twoje dziecko będzie miało dostęp do lekarzy, badań i rehabilitacji w przypadku poważnych problemów zdrowotnych lub nieszczęśliwego wypadku.

W sytuacji, gdy na wizytę u specjalisty w państwowej służbie zdrowia czeka się kilka miesięcy, trudno dziwić się, że połowa Polaków nie korzysta z jej usług, wybierając często kosztowne wizyty w prywatnych gabinetach lekarskich.

Posiadając ubezpieczenie zdrowotne  Ty i Twoja rodzina będziecie mogli szybko i relatywnie tanio skorzystać z usług lekarza rodzinnego i pediatry, a także kilkudziesięciu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin. W ramach Pakietu Zdrowotnego masz również dostęp do pełnej diagnostyki medycznej, wizyt domowych a nawet świadczeń związanych z prowadzeniem ciąży.

Po co mi ubezpieczenie na życie? Jestem młody i zdrowy więc choroba czy wypadek raczej mnie nie dotyczy. A jakie są fakty? W Polsce każdego dnia  umiera ok.1130 osób. Najczęstszymi przyczynami zgonu są choroby układu krążenia oraz nowotwory złośliwe.

Wyobraźmy sobie zwykłą polską rodzinę Annę i Krzysztofa posiadającą dwójkę dzieci w wieku 4 i 6 lat. Oboje pracują na etacie przy czym Krzysztof z racji zajmowanego stanowiska zarabia znacznie więcej od swoje żony. Dochody, które uzyskują pozwalają na spłatę kredytu, który niedawno zaciągnęli na zakup nowego domu, opłacenie rachunków i w miarę wygodne życie. Pewnego dnia po przeprowadzeniu rutynowych badań diagnostycznych Krzysztof dowiaduje się o chorobie nowotworowej. W jednej chwili cały jego świat runął w gruzach. Pojawiło się mnóstwo sprzecznych uczuć: niedowierzanie, panika, strach. Po kilku miesiącach ciężkiej choroby Krzysztof umiera. Trudno wyobrazić sobie ból oraz poczucie straty towarzyszące tej rodzinie. Żadne pieniądze nie zastąpią męża i ojca rodziny ale odszkodowanie wypłacone z polisy na życie pomogło Annie w spłacie kredytu hipotecznego i zabezpieczeniu przyszłości dzieci.