img-02

15

lat na rynku

Jak pracujemy

Model doradztwa

Doradca majątkowy PDM kontakt z klientem rozpoczyna od wywiadu kompleksowo określającego potrzeby i oczekiwania w zakresie: inwestowania zgromadzonego kapitału, zabezpieczenia siebie i swojej rodziny, oczekiwań względem przyszłej emerytury. Na podstawie wywiadu określane są cele finansowe klienta.

Następnie doradca sporządza plan finansowy, w którym proponuje klientowi, jakimi narzędziami i w jaki sposób pożądany efekt można osiągnąć.

1. Analiza

Określenie celów i potrzeb finansowych

2. Plan

Ocena sytuacji i opracowanie koncepcji

3. Porada

Przedstawienie rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb

4. Realizacja

Wdrożenie planu realizacji celów finansowych

5. Współpraca

Stała współpraca oparta na partnerstwie i zaufaniu

Wartości

Nasze wartości, w które wierzymy i według których pracujemy, to pięć podstawowych sentencji, definiujących kulturę i standardy pracy PDM. Te wartości idą w parze z naszymi głównymi kompetencjami.

Odpowiedzialność

Utożsamiamy się z wizją i misją firmy, bierzemy odpowiedzialność za naszych klientów i współpracowników.

Uczciwość

Tworzymy biznes w oparciu o uczciwość i etykę. Przestrzegamy przepisy prawa oraz zasady dobrych obyczajów.

Bezpieczeństwo

Wiemy, jak ważną rolę odgrywają dla każdego z naszych Klientów pewność i poczucie bezpieczeństwa, dlatego gwarantujemy naszym Klientom najwyższe standardy bezpieczeństwa i poufności.

Profesjonalizm

Staramy się, aby poziom jakości naszych usług oraz profesjonalizm działania w pełni zaspokajał oczekiwania naszych Klientów oraz współpracujących z nami Partnerów.

Pasja

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, bo lubimy to, co robimy. Pracujemy z zaangażowaniem, entuzjazmem i poświęceniem. Pasja jest inspirującą siłą, która motywuje nas do ciągłych poszukiwań, odkrywania nowych możliwości i spełniania marzeń naszych Klientów.
nagroda_skrzydla_biznesu

NAGRODA

Skrzydła Biznesu

Skrzydła Biznesu to prestiżowy ranking firm z sektora MSP, którego zadaniem jest wyróżnienie firm wiarygodnych i osiągających najlepsze wyniki finansowe. Nagrodzone przedsiębiorstwa uzyskują możliwość posługiwania się mianem „stabilnych firm”, które pomimo dużej konkurencji i niestabilnych czasów gospodarczych wciąż się rozwijają i wzbudzają zaufanie.

Partnerzy

Nasza przewaga tkwi w różnorodności oferowanych rozwiązań. Dzięki kombinacji różnych produktów doradcy majątkowi PDM mogą dostosować rozwiązanie odpowiadające potrzebom każdego klienta. Współpracując wyłącznie z wiarygodnymi i silnymi instytucjami zapewniamy naszym klientom najwyższe standardy bezpieczeństwa i poufności.

O nas